4 Eylül 2013 Çarşamba

Link kısaltarak para kazanmak

Bc.Vc Link Kısaltma Servisi

Bc.vc’ye üye olup herhangi bir linki veya linkleri kısaltarak para kazanabiliyorsunuz.Ödeme alt limiti 5$ olup her hafta ödeme alt limitine ulaşan kişilerin hesaplarına paralar yatırılmaktadır.Ödeme seçeneği olarak banka  ve  paypal seçeneği mevcuttur.

                                             Sistem Nasıl İşliyor?

Kısaltmış olduğunu linklere her tıklayan kişi için sistem bc.vc hesabınıza belirli bir miktar birim ücret yatırıyor kısaltmış olduğunuz linklere ne kadar çok tıklanırsa o kadar çok para kazanabiliyorsunuz.Bu yüzden kısaltmış olduğunuz linkleri bir .çok yerde paylaşmalısınız daha çok para kazanabilmek için.Linkleri forumlarda,sosyal ağlarda paylaşabilir web sitenizdeki linkleri direk değilde kısaltarak yayınlayabilirsiniz.Özellikle  film veya program indirme siteniz varsa ve gerçekten de işlek bir site ise tüm linkleri kısaltarak  sitenizden hatrı sayılır miktarda kazanç sağlayabilirsiniz.Ayrıca uploaderler içinde güzel bir ek kazanç sistemi olma özelliği taşıyor.Şu an bende bu sistemi kullanıyorum daha önceden Link.TL yi kullanıyordum;link.TL’deki  verilen ücret miktarlarındaki aşırı dalgalanmalar sonucu bc.vc’yi kullanmaya başlamak zorunda kaldım.

                                             Ne kadar kazandırıyor?

Yabancı Ülkelerden  1000 Tekil Tıklama İçin 4$ 
Türkiye’den 1000 Tekil Tıklama İçin 1.75$ kazandırmaktadır.
Ayrıca sisteme kazandırdığınız her üyenin(referans üyenizin) kazancının %20‘si kadar sizde kazanıyorsunuz.
Ödeme Kanıtı: 
Kendi hesabımdan kazandığım ve kendi adıma aldığım bir ödemedir.Resimleri tam boyutta ve net olarak görebilmek için üzerine tıklayınız.
 
 www Bc.Vc ile Link Kısalt Para Kazan
 

                       


       Hemen sizde Link Kısaltıp paylaşıp kazanmaya başlamak için

                                         >>> Buraya Tıklayıp Üye Olunuz<<<


Emrah Keskinkaya'
Öğrenmeyi uğraşmayı felsefe edinen bir insan evladıyım. 2 haftada bir telefon değiştirmeyi seven dengesiz biriyim. Farklı olma çabasındayım. Herkezde olan bende olmaz. Yeni çıkan laptop,telefon,tablet vs kullanmayı ve çözmeyi severim. Sizlere Hergün yeni güncel ve temiz bilgiler sunmaya çalışacağım kısacası bundan sonra

BERABERİZ :) ...

1 yorum:

  1. Is için kisisel kredi ihtiyaciniz var mi? Eger ilgileniyorsaniz bu e-posta temas: kredi transferi için xavigeradloanfirm@yahoo.com. Biz% 3 oraninda kredi verir.

    YanıtlaSil

 
© Copyright 2012 Ozicab Web Design | Tüm haklari Oguzhan Cabbaroglu'na aittir.