7 Temmuz 2013 Pazar

Adnan Oktar Kızları ve Facebook Adresleri

 
adnan oktar

 

 

Adnan Oktar (Harun Yahya) Kızları ve Facebook Adresleri


Adnan Oktar (Harun Yahya) Kimdir

Adnan oktar 1956 yılında Ankarada doğmuştur. Lise bitirene kadar Ankara'da yaşamıştır daha sonra üniversiteden dolayı istanbula yerleşmiştir. 1979da Mimar Sinan Üniversitesi İç Mimari bölümüne girmiştir. Bir süre sonra okuldan ayrılmıştır.
Harun Yahya, müstear ismiyle, yüzlerce kitap yazdı. Özellikle Darwinizm'i bilimsel olarak çürüten eserler, bilim dünyasında büyük yankı uyandırdı. Cemaatiyle birlikte ateizm, Darwinizm ve Siyonizm karşıtı görüşlerini savunduğu kitaplar ve belgeseller hazırlamıştır.
Bilim Araştırma Vakfı kurucusudur. Harun Yahya imzasıyla yayımlanan kitaplarını cemaati ile birlikte hazırlamaktadır.

Emrah Keskinkaya'
Öğrenmeyi uğraşmayı felsefe edinen bir insan evladıyım. 2 haftada bir telefon değiştirmeyi seven dengesiz biriyim. Farklı olma çabasındayım. Herkezde olan bende olmaz. Yeni çıkan laptop,telefon,tablet vs kullanmayı ve çözmeyi severim. Sizlere Hergün yeni güncel ve temiz bilgiler sunmaya çalışacağım kısacası bundan sonra

BERABERİZ :) ...

1 yorum:

 1. Dear Mr. Oktar:
  Please let me know details about the picture "Mehmed II visits the Hagia Sophia": When was it painted. What is its size? Who was the painter? Where ist it located? Thank you very much.
  Rudolf Schier. r.schier@mmcx.net

  Sehr geehrter Herr Oktar,
  Bitte teilen Sie mir Einzelheiten über das Bild "Mehemd II besucht die Hagia Sophia" mit: Wann wurde es gemalt? Wie gross ist es? Wer hat es gemalt? Wo befindet es sich?
  Vielen Dank!
  Rudolf Schier. r.schier@mmcx.net

  YanıtlaSil

 
© Copyright 2012 Ozicab Web Design | Tüm haklari Oguzhan Cabbaroglu'na aittir.