12 Haziran 2013 Çarşamba

eski iphone getir yenisini al

Apple mobil pazarda eski nesil pazarcı kampanyasını getiriyor. Yepyeni bir pazar stratejisiyle yeni ürünlere yükseltme yapmak isteyenler için de fırsat doğdu. Son zamanlarda bilgisayar devi Toshiba da bu pazar stratejisine başvurmuştu. Şimdi de mobil dev Apple, bu pazar stratejisini kullanacak.


Bu tür pazar stratejisini aslında beyaz eşya ve mobilya kategorilerinde görmeye alışmıştık. Apple da eski iPhone'unu getir yenisini götür kampanyası düzenleyerek hem bir ilke imza atmış olacak hem de eski bir kampanya modelini yeniden gündeme getirecek. Elinde eskimiş iPhone'u olan ve yeni bir iPhone modeline yükseltmek isteyenler için gerçekten güzel bir fırsat olacaktır.
Bu kampanya öncelikle Amerika'da AT&T ve T-Mobile operatörleriyle ortak olarak yürütülecek. Ülkemiz için şimdilik bu kampanya yok. Ancak sanıyorum bu modelden aldıkları geri dönüşe göre diğer ülkelerde de bir girişim yapılacaktır. Türkiye'de de mutlaka bütün operatör şirketleri buna ön ayak olmak için çabalayacaklardır. Bunun haberi bile birçok eski nesil iPhone kullanıcısını heyecanlandırmaya yetti. Bakalım önümüzdeki günlerde nasıl gelişmeler izleyeceğiz.
Sizce bu tür bir pazarlama stratejisi ülkemizde tutar mı? Siz bu kampanyadan faydalanmak istermisiniz?

Emrah Keskinkaya'
Öğrenmeyi uğraşmayı felsefe edinen bir insan evladıyım. 2 haftada bir telefon değiştirmeyi seven dengesiz biriyim. Farklı olma çabasındayım. Herkezde olan bende olmaz. Yeni çıkan laptop,telefon,tablet vs kullanmayı ve çözmeyi severim. Sizlere Hergün yeni güncel ve temiz bilgiler sunmaya çalışacağım kısacası bundan sonra

BERABERİZ :) ...

0 yorum:

Yorum Gönder

 
© Copyright 2012 Ozicab Web Design | Tüm haklari Oguzhan Cabbaroglu'na aittir.