2 Mayıs 2013 Perşembe

İphone 6 geliyormuş

iphone 6İşte yine bir tahmin haberi ve yine Apple. Hatırlarsanız, kısa bir süre önceye kadar yaptığımız tahmini-söylenti haberlerde, analistlerin yeni iPhone modelleri için önümüzdeki yaz aylarını gösterdiğinden söz ediyorduk. Apple'ın mali toplantısında konuşan CEO Tim Cook ise, önümüzdeki sonbahar ayları ve 2014 boyunca yeni ürünlerini duyurmak için heyecanlı olduklarını dile getirmişti. Bu da, önümüzdeki yaz aylarında önemli bir duyurunun olmayacağına işaret olarak kabul edilebilirdi. Yine de haziran ayında düzenlenecek olan WWDC 2013'te iOS 7 ve MacBook ailesine dair yeni bilgilerin gelmesi bekleniyor. Zira tüm biletleri 2 dakikada tükenen bir organizasyondan söz ediyoruz. Önemli duyuruların gelmesi büyük ihtimal.
Ve şimdiye bakalım... İşte yine bir analist düşüncesiyle daha karşı karşıyayız. Tim Cook'un sonbahar açıklaması üzerine iPhone 5S'in bu dönemde çıkmasını bekleyen analistler, iPhone 6'yı biraz fazla ileriye atmışa benziyor. Analist Peter Misek, 'nın 2014 Haziran için planlandığını ve ekran boyutunun da 4.5 ile 5 inç arasında olabileceğini dile getirdi.
Ha bir de... Sonbaharda çıkması beklenen iPhone 5S'te parmak izi okuyucusunun olacağı, daha iyi bir kamera ve daha uzun ömürlü bir bataryaya sahip olacağı da söylenenler arasında.
Siz ne dersiniz? Apple, iPhone 5'i geçtiğimiz eylül ayında çıkarmıştı. Eğer iPhone 6'yı 2014 Haziran gibi çıkarırsa, arada bir buçuk yıllık bir boşluk olacak, ki bu kadar uzun süre Apple'ı güçsüz bırakabilir gibi.

Emrah Keskinkaya'
Öğrenmeyi uğraşmayı felsefe edinen bir insan evladıyım. 2 haftada bir telefon değiştirmeyi seven dengesiz biriyim. Farklı olma çabasındayım. Herkezde olan bende olmaz. Yeni çıkan laptop,telefon,tablet vs kullanmayı ve çözmeyi severim. Sizlere Hergün yeni güncel ve temiz bilgiler sunmaya çalışacağım kısacası bundan sonra

BERABERİZ :) ...

1 yorum:

  1. Is için kisisel kredi ihtiyaciniz var mi? Eger ilgileniyorsaniz bu e-posta temas: kredi transferi için xavigeradloanfirm@yahoo.com. Biz% 3 oraninda kredi verir.

    YanıtlaSil

 
© Copyright 2012 Ozicab Web Design | Tüm haklari Oguzhan Cabbaroglu'na aittir.