18 Nisan 2013 Perşembe

Outlook.com.tr uzantılı e posta hesabı alma

Microsoft hesapları için iki aşamalı kimlik doğrulama sistemini duyuran yazılım üreticisi Outlook.com için uluslararası alan adı desteğini genişletmeye yönelik planlarını açıkladı. Önümüzdeki günler itibariyle Outlook.com 32 farklı uluslararası alan adını destekler hâle gelecek, kullanıcılar Outlook e-posta hesaplarının alan adı uzantıları olarak bu yerel seçenekleri kullanabilecek. Desteklenen alan adları arasında .com.tr de yer alıyor. Yani, Outlook.com üzerinden ücretsiz e-posta hesabı edinmek isteyen kullanıcılar diledikleri takdirde @outlook.com.tr uzantısını tercih edebilecek.

outlook-com-logo-180413
outlook
Alan adı desteğine ek olarak, Microsoft kullanıcıların Outlook.com hesaplarına mevcut takma isimlerle giriş yapma fırsatı veriyor. Daha önceleri kullanıcıların hesaplara takma isimle giriş yapmadan önce hesaplarını yeniden adlandırmaları gerekiyordu. Microsoft, bu değişikliklerin önümüzdeki birkaç gün içinde, iki aşamalı kimlik doğrulama desteğiyle birlikte hayata geçirileceğini kaydetti.

İlgili >> Outlook Blog

Emrah Keskinkaya'
Öğrenmeyi uğraşmayı felsefe edinen bir insan evladıyım. 2 haftada bir telefon değiştirmeyi seven dengesiz biriyim. Farklı olma çabasındayım. Herkezde olan bende olmaz. Yeni çıkan laptop,telefon,tablet vs kullanmayı ve çözmeyi severim. Sizlere Hergün yeni güncel ve temiz bilgiler sunmaya çalışacağım kısacası bundan sonra

BERABERİZ :) ...

0 yorum:

Yorum Gönder

 
© Copyright 2012 Ozicab Web Design | Tüm haklari Oguzhan Cabbaroglu'na aittir.