21 Nisan 2013 Pazar

iPhone 4 flash indir 10.1

iPhone 4 için legalleşen Jailbreak işleminin yayınlanmasından sonra, iPhone 4 ve iOS4′ün sınırları genişleyerek cihaza yeni özellikler kazandırılmaya başlanıldı. Bu işlemin gerçeklemesiyle birlikte, iPhone 4′ün standart özelliklerinin yanı sıra ek olarak yeni özellikler ve işlevlerde cihaza yavaş yavaş kazandırılmaya başlanıldı.

iPhone 4: Flash 10.1 Frash Uyarlandı! ( İndir / Yükle / Download )
( Jailbreak, iPhone 4′ü özgürlüğe kavuşturdu! )


FaceTime uygulamasının sadece Wi-Fi noktaları ile bağlantı kurulmasını büyük bir sorun haline getiren kullanıcılar için, bu uygulamayı 3G üzerinden kullanma olanağı sunulmuştu. Ancak yine cihazın en büyük eksiği Flash 10.1′e destek vermemesi olarak gözüküyordu. Android işletim sisteminde kullanılan Flash 10.1′i Frash adı ile iOS4′e uyarlayan bu grup hazırladıkları uygulamayı indirime sundu. 

İNDİR

Emrah Keskinkaya'
Öğrenmeyi uğraşmayı felsefe edinen bir insan evladıyım. 2 haftada bir telefon değiştirmeyi seven dengesiz biriyim. Farklı olma çabasındayım. Herkezde olan bende olmaz. Yeni çıkan laptop,telefon,tablet vs kullanmayı ve çözmeyi severim. Sizlere Hergün yeni güncel ve temiz bilgiler sunmaya çalışacağım kısacası bundan sonra

BERABERİZ :) ...

0 yorum:

Yorum Gönder

 
© Copyright 2012 Ozicab Web Design | Tüm haklari Oguzhan Cabbaroglu'na aittir.