12 Nisan 2013 Cuma

Beruby Nedir ? Para Kazanma yöntemleri

beruby, para kazanma
İnternet üzerinden para kazanma yöntemlerinden olan ve her geçen gün büyüyen bir sistemle kullanıcılarına para kazandıran Beruby artık Türkiye'de.Kullanıcılarının internetteki faaliyetlerini paraya dönüştürmesine yardımcı olan bir sistem olarak tanımlayabiliriz Beruby'i. Peki ama sistem nasıl çalışıyor? Buyurun birlikte bir göz atalım;
Beruby kazanç sistemini iki şekilde sınıflandırmış durumda; 
 •  Satın alarak para kazanma
 • Satın almadan para kazanma
 • SATIN ALARAK PARA KAZANMA YÖNTEMİ
Bu kazanç sistemi daha çok internet üzerinden alışveriş yapanları ilgilendiren bir konu. Şöyle ki alışveriş yaptığınız siteye Beruby üzerinden giderek alışveriş yaparsanız Beruby yaptığınız alışverişin belli bir kısmını size geri ödüyor. Öyleki %30'lara varan geri ödemeleri var. 
 • SATIN ALMADAN PARA KAZANMA YÖNTEMİ
Beruby'nin asıl can alıcı noktası da bu kısım. İnternet üzerinden para kazanma sistemlerinin çoğunu bilirsiniz. Sayfa ziyaret ederek para kazanma, reklam tıklayarak para kazanma, anket doldurarak para kazanma v.s. Beruby işte bu saydığım sistemlerin pek çoğunu bünyesinde barındıran bir sistem. En büyük artısı ise güvenilir şirketlerle ortak çalışması.
 • KENDİ AĞINI OLUŞTURARAK PARA KAZANMA
Malum pek çoğumuzun aklında "Titan" olarak yer etmiş bir "arkadaşını getir, para kazan" istemi var. Beruby'de de durum aynı; Beruby'e senin aracılığınla üye olan herkes sana para kazandırıyor. Fakat kazıklanma durumunuz söz konusu değil çünkü ortada ne sizin ne de arkadaşlarınızın koyduğu bir para yok. Zaten ortaklık yaptıkları kurumlara bir göz atınca durumun hiç te öyle olmadığını siz de göreceksiniz. 
 • ARKADAŞININ KAZANDIĞININ YARISI KADAR SEN DE KAZAN!
Evet sihirli cümle bu. Senin sayende üye olmuş birisi (arkadaşın olması da şart değil) Beruby'den para kazanıyorsa otomatik olarak sen de Beruby'den para kazanıyorsun. Hem de %50.
 • KAYIT OLUR OLMAZ PARANI ÇEK!
Beruby'de beni cezbeden en önemli başlıklardan biri de bu; sisteme üye olduğun an zaten 1TL otomatik olarak senin oluyor ve eğer o 1TL'yi çekmek istersen çekebiliyorsun. Yani para çekebilmek için herhangi bir alt limit uygulaması yok. Dolayısıyla bir müddet uğraşıp sıkılınca birikmiş paran içerde yanmıyor. İstediğin zaman paranı çekip sistemi terkedebiliyorsun. 
 • İNDİRİM KUPONLARI ve DİĞER ARTILAR
Yine internet üzerinden alışveriş yapan briyseniz 35 TL gibi, %10 gibi indirim kuponları da veriyor Beruby. Bunun yanısıra fiyat karşılaştırmaları yapıp en uygun fiyatı bulabileceğiniz bir sistemde mevcut.
Tabi bunlar para kazanmakla ilgili kısım. Öte yandan Beruby'i kişiselleştirip açılış sayfası olarakta kullanabilirsiniz.
Son olarak şunu belirtmekte fayda var; 1.8 Milyon kayıtlı kullanıcısı olan Beruby 11 ülkede faaliyet göstermekte.
SİSTEMİ DAHA YAKINDAN TANIMAK İÇİN BÖYLE BUYURUN...

Emrah Keskinkaya'
Öğrenmeyi uğraşmayı felsefe edinen bir insan evladıyım. 2 haftada bir telefon değiştirmeyi seven dengesiz biriyim. Farklı olma çabasındayım. Herkezde olan bende olmaz. Yeni çıkan laptop,telefon,tablet vs kullanmayı ve çözmeyi severim. Sizlere Hergün yeni güncel ve temiz bilgiler sunmaya çalışacağım kısacası bundan sonra

BERABERİZ :) ...

3 yorum:

 1. heryerde bu çıkıyor bir bakalım işe yarayacakmı

  YanıtlaSil
 2. Is için kisisel kredi ihtiyaciniz var mi? Eger ilgileniyorsaniz bu e-posta temas: kredi transferi için xavigeradloanfirm@yahoo.com. Biz% 3 oraninda kredi verir.

  YanıtlaSil
 3. üye oldum baktım komisyonlarda yüksek avantajixe göre burdan kullandım.gel gör ki 55 liradan 2 lira alabildim 6 ay içinde..bi çok kişide 2 aydır parasını alamıyor forumdan gördüğümce..bende forumdaşları bilgilendiriyim diye attım bu mesajı..türkiyede berubyla ilgili şuan kimse yok..paralar ilgili sitelerden gönderilmiş ama beruby bize yansıtmıyor mesajlara cevap verecek personel bile yok.o yüzden avantajixten devam edin bu ecnebi kuruluşa paranızı kaptırmayın.

  YanıtlaSil

 
© Copyright 2012 Ozicab Web Design | Tüm haklari Oguzhan Cabbaroglu'na aittir.